Греј Хедер Направени ВО Сад Краток Ракав Перформанси Американа Маица Со Првиот Одговор Ние Ви Поздравуваме Графички

Греј Хедер Направени ВО Сад Краток Ракав Перформанси Американа Маица Со Првиот Одговор Ние Ви Поздравуваме Графички

DEN 374.40

Достапност

Греј Хедер Направени ВО Сад Краток Ракав Перформанси Американа Маица Со Првиот Одговор Ние Ви Поздравуваме Графички краток ракав перформанси екипажот маичка екран-печатени со Нашиот Прв Одговор графички на предната страна и Направени во сад знаме на ракавот со суптилни ROH (Партали На Честа) брендирање. 100% полиестер перформанси ткаенина. Сивата катјонска (или загадена) ткаенина и дава на оваа облека и перформанс и секојдневен изглед. Снимено рамо до рамо за долготрајни перформанси под атлетска употреба. Ракав со двојна игла и долниот раб. Ознака-бесплатно Со Партали На Честа (тм) брендирање во вратот. 4.5 мл. / 140 gsm мала тежина ткаенина тежина за брзо-сува перформанси. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Диви Боби, Форд Офроуд Машина Класичен Изграден Тежок Надвор Од Патот, Автомобили И Камиони, Мажи Графички Маици, Светло Розова,
  • Новак

Диви Боби, Форд Офроуд Машина Класичен Изграден Тежок Надвор Од Патот, Автомобили И Камиони, Мажи Графички Маици, Светло Розова,

DEN 319.84

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �