Мираж Миленичиња Производи Кожа Флер Де Лис Куче Јака, Бакар, С М

Мираж Миленичиња Производи Кожа Флер Де Лис Куче Јака, Бакар, С М

DEN 2.33

Достапност

Ова Е Сребрена Флер Де Лис Виџет Змеј Кожата Вистинска Кожа куче јака големина Бакар 18. Вистинска кожна јака врежана со метален изглед на кожата на змејот. Украсен со сребрени додатоци на флер де лис. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа сребрена флер де лис виџет змеј кожа вистинска кожа куче јака големина е одличен змеј кожа јаки точка од нашите миленичиња додатоци и облека колекција не можете да пропуштите. Ново!. Вистинска Кожа. ЈакиКаишки. Додаток Колекција Јака. Украсен со сребрени додатоци на флер де лис.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Возидаоке хеланки за жени Жени Плус Големина Беспрекорни Топли Панталони Хулахопки Со Голо Месо Надворешно Носење Чекорење И
  • Новак

Возидаоке хеланки за жени Жени Плус Големина Беспрекорни Топли Панталони Хулахопки Со Голо Месо Надворешно Носење Чекорење И

DEN 319.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женски Плус Блузи И Маици Фустани И Комбинезони Бохо Цветни Дашики Без Ракави Макси Долги Африкански Вечерни Коктели Женски
  • Новак

Женски Плус Блузи И Маици Фустани И Комбинезони Бохо Цветни Дашики Без Ракави Макси Долги Африкански Вечерни Коктели Женски

DEN 273.44

ЕЛФИНДЕА Жени Плус Врвови М Материјал : Полиестер Повод : Погоден Е За Секојдневно Носење,Одмор,Канцелар