20 7 20 Декоративни Преодни Тен Перница Покрие Со Поли Вметнете

20 7 20 Декоративни Преодни Тен Перница Покрие Со Поли Вметнете

DEN 287.84

Достапност

221-4512822763118 20" х 7" х 20 " декоративни Преодни Тен Перница Покритие Со Поли Вметнете од Homeroots.co Произведено Во Индија.Создадете неверојатна и инспиративна атмосфера во вашата соба со нашата колекција на навлаки за перници. Оваа акцентна перница дефинитивно ќе стане фокусна точка на привлечност кон гостите и најблиските. Убаво изработен од 100 проценти памучен материјал за екстравагантна мекост и безвременски стил. Кул тен финишот лесно ќе се вклопи со постојниот декор во секој дом. Има димензија од 20 на 7 на 20 инчи. Модел Бр : 221-4512822763118. Производител : Homeroots.co. Произведено Во Индија. 20" х 7" х 20 " декоративни Преодни Тен Перница Покритие Со Поли Вметнете. Перници. 100% памук. Димензија на производот : 7х20х20.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сали Хансен Чудо Гел Боја На Ноктите, Рапсодија Црвена, 0. Оз, Дома гел лак за Нокти, гел лак, НЕ Е ПОТРЕБНА УВ Ламба, Долготрајна,
  • Новак

Сали Хансен Чудо Гел Боја На Ноктите, Рапсодија Црвена, 0. Оз, Дома гел лак за Нокти, гел лак, НЕ Е ПОТРЕБНА УВ Ламба, Долготрајна,

DEN 3.33

Сали Хансен Чудо Гел Боја На Ноктите, Рапсодија Црвена, 0.5 озгет до 8 ден мани* Нашиот врвен лак за нокти о�