Хаск Масло Од Чајно Дрво И Рузмарин Заживувачка Навлажнувачка Маска За Третман На Коса И Скалп, 1. Оз, Големина На Патување

Хаск Масло Од Чајно Дрво И Рузмарин Заживувачка Навлажнувачка Маска За Третман На Коса И Скалп, 1. Оз, Големина На Патување

DEN 1.33

Достапност

ЗАЖИВУВАЊЕ На Маслото Од Чајно Дрво И Маската За Третман На Коса И Скалп Без Рузмарин Сулфат е натопена со масло За прочистување на маслото од Чајно Дрво за да помогне во деблокирање на фоликулите на косата и Рузмарин за да помогне во ресетирање на скалпот и обновување на жиците. Оваа заживувачка маска за третман нежно ги отплеткува, омекнува и навлажнува жиците додека помага да се остави скалпот да се чувствува ребалансиран и освежен. Освежува и смирува за сите типови коса со освежувачки мирис на Билки. За најдобри резултати, користете Со остатокот Од Маслото Од Чајно Дрво ОД ХАСКА и колекцијата Заживување На Рузмарин. Маска За Третман На Коса И Скалп Без Сулфат Со Масло Од Чајно Дрво И Рузмарин, 1,75 мл : без Сулфати, Парабени, Силикони, Фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Прочистувањето на маслото Од Чајно Дрво и Рузмаринот помагаат во хидратација и смирување на скалпот и косата. Суровост-слободен, Скокање Зајаче сертифициран. ХАСК ЧИСТА УБАВИНА : Строги стандарди за нас, само најдобрите формули за вас. Печатот За Чиста Убавина Хаск покажува дека нашите производи се без состојки и хемикалии многу организации во индустријата за убавина препорачуваат да не се користат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај со молив со патенти од меки, чиста торба со моливи, транспарентна торба за шминка, повеќенаменски организатор BO за училиште,
  • Новак

Случај со молив со патенти од меки, чиста торба со моливи, транспарентна торба за шминка, повеќенаменски организатор BO за училиште,

DEN 1.67

Ципоч со молив со патент, чиста торба со моливи, транспарентна торба за шминка, повеќенаменска организа�