Божиќ Ѕвонче Приврзоци Нараквица Подарок Божиќни Дрвја Празник Ѕид Виси Декорација

Божиќ Ѕвонче Приврзоци Нараквица Подарок Божиќни Дрвја Празник Ѕид Виси Декорација

DEN 1.00

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Изработен од смола, не е лесен за ' рѓа, издржлив,корисен за прилепување на приврзоци и други мали резерви за да се спречи тивко опаѓање. Дополнителен Божиќен подарок за домашни миленици, користејќи ги овие ѕвона како нивни ѓердани. Лесно се прават Новогодишни елки, подароци, прозорци, како и прекрасен ветер, шарени и шармантни, одлични за семејството и пријателите. Овие Божиќни ѕвона со џингл ви овозможуваат да украсувате ѕидни виси, кутии за подароци и музички инструменти, да украсувате приврзоци за накит, чанти, приврзоци за клучеви, па дури и да дизајнирате свои ѓердани, давајќи прекрасен изглед на вашите материјали. Божиќните ѕвона се корисни креатори на музика за вашата изведба или забави, едноставни за привлекување на вниманието на луѓето и создавање урнебесна атмосфера, оставајќи длабок впечаток кај гостите. Спецификации : . Материјал : Смола. Изборен Стил : А, Б, Ц.Големина : прибл. 8х5цм/3, 15х1, 97ин. Боја : како што е прикажано слики. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот : . 1 х Божиќ Ѕвоно. (други додатоци демо на сликата не е вклучена .) Изработен од смола, не е лесен за ' рѓа, издржлив,корисен за прилепување на приврзоци и други мали резерви за да се спречи тивко опаѓање. Дополнителен Божиќен подарок за домашни миленици, користејќи ги овие ѕвона како нивни ѓердани. Лесно се прават Новогодишни елки, подароци, прозорци, како и прекрасен ветер, шарени и шармантни, одлични за семејството и пријателите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

пченка Во Оксфорд во почетокот на четиринаесеттиот век: исто така од годината до денес. На кои се додаваат некои разни известувања
  • Новак

пченка Во Оксфорд во почетокот на четиринаесеттиот век: исто така од годината до денес. На кои се додаваат некои разни известувања

DEN 2.00

Кожено издание Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Препечатени од 1830 из�

Внатрешна Цевка За Приколка, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Внатрешната Цевка На Гумата
  • Новак

Внатрешна Цевка За Приколка, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Внатрешната Цевка На Гумата

DEN 3.33

Внатрешна Цевка на приколката, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Вн�

Леплива Подлога За Автомобилска Контролна Табла, 7, 1х5, 1во Леплива Контролна Табла За Автомобили Против Лизгање Гумена Подлога
  • Новак

Леплива Подлога За Автомобилска Контролна Табла, 7, 1х5, 1во Леплива Контролна Табла За Автомобили Против Лизгање Гумена Подлога

DEN 169.44

Професионална стругалка за чистење : дизајнот на оваа стругалка за стакло за туширање е инспириран од с�

Тапацир Нокти Во Собата, Гроздобер Бронза Метал Таг Мебел Тапацир Нокти Постави Антички Софа Чевли Врата Декоративни Тактика
  • Новак

Тапацир Нокти Во Собата, Гроздобер Бронза Метал Таг Мебел Тапацир Нокти Постави Антички Софа Чевли Врата Декоративни Тактика

DEN 144.16

Комплет Нокти За Тапацир, 100 парчиња Гроздобер Бронзена Метална Ознака Мебел Тапацир Нокти Комплет Анти

Оксодои Се Занимава Со Расчистување На Слепата Алатка За Чистење, Отстранлива И Перена Четка За Собирање Прашина На Блендата
  • Новак

Оксодои Се Занимава Со Расчистување На Слепата Алатка За Чистење, Отстранлива И Перена Четка За Собирање Прашина На Блендата

DEN 0.33

Цврст полиетилен, цврст и издржлив Одлично за чистење на ролетните на прозорците, ролетни за климатизер