Бешита Женски Летен Леопард Печатење Обичен Фустан Со Прашка Без Ракави

Бешита Женски Летен Леопард Печатење Обичен Фустан Со Прашка Без Ракави

DEN 2.67

Достапност

Женски Летен Леопард Печатење Обични Ракави Прашка Фустан Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Без Ракави, Секојдневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Мода, Големина На Секојдневна Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина Биста Л Големи 8 12 38 80-100см/31.50-39.37" 74см/29.13" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80-100см/31.50-39.37 "Должина : 74см/29.13" оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Оваа лесна облека нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат