Ние R Меморија Чувари Среќа Хартија Удар Истетовирани Doily

Ние R Меморија Чувари Среќа Хартија Удар Истетовирани Doily

DEN 378.72

Достапност

Трансформирајте хартија со Лесен За употреба Среќен 8 Удар. За само 8 удари околу хартијата, обичната хартија станува уникатна и декоративна. Комбинира удар од агол и табла во една алатка за да создаде надворешно сечење, внатрешно сечење или комбинација од двете. Нека креативноста започне со 12 одлични дизајни на удари. Ние R Меморија Чувари Среќа Хартија Удар Истетовирани Doily.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат