Божиќ Туш Завеси Гроздобер Бивол Карирани Бања Завеси Водоотпорен Зимски Божиќ Празник Туш Завеса

Божиќ Туш Завеси Гроздобер Бивол Карирани Бања Завеси Водоотпорен Зимски Божиќ Празник Туш Завеса

DEN 317.92

Достапност

Детали за производот : име На Производот : Божиќна Завеса За Туширање Материјал : Полиестер. Тежок и издржлив водоотпорен.Нашите тешки завеси за туширање се достапни во три големини " "59х 71 инчи / 71х 71 инчи / 35,4 х 71 инчи" "и доаѓаат со метални шипки и висококвалитетни пластични куки за да не обезбедат' рѓа.Овие водоотпорни завеси за туширање се обложени за да ја задржат водата надвор од завесите и да ја одржуваат вашата бања сува и чиста. Оваа бања ткаенина туш завеса може да се користи сам или со туш завеса лагер (препорачува).Персонализираните обрасци додаваат повеќе стил и емоции во вашата бања, подобро ја красат вашата бања, а исто така можат да обезбедат интимен простор.Упатства За Нега : Завеса За Туширање Од Ткаенина Отпорна На Избледување, Ладно Миење Во Машина, Не Избелувајте, Исушете Ја Ниско. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, пробајте ја нашата одлична услуга за клиенти. Секој пакет вклучува 1 туш завеса, 12 куки. Задебелен материјал, транспарентен и непроѕирен. Висок квалитет, ева материјал, силен и издржлив. Персонализираните обрасци додаваат повеќе стил и емоции во вашата бања за подобро украсување на вашата бања.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Завеса За туширање Модерни Геометриски Лисја Растение Лесна Нега Машина За Перење Издржлива Полиестерска Ткаенина Јасна Завеса
  • Новак

Завеса За туширање Модерни Геометриски Лисја Растение Лесна Нега Машина За Перење Издржлива Полиестерска Ткаенина Јасна Завеса

DEN 3.33

Оваа класично дизајнирана завеса за туширање има класичен дизајн и е совршена за сите возрасти Разнови�

Сценографијата Туш Завеси Лето Сино Небо Галеб Плажа Морска Вода Зелена фабрика Бања Декор Дома Бања Водоотпорен Полиестер Завеса
  • Новак

Сценографијата Туш Завеси Лето Сино Небо Галеб Плажа Морска Вода Зелена фабрика Бања Декор Дома Бања Водоотпорен Полиестер Завеса

DEN 3.00

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес