Стружстар Редовно Се Вклопуваат Директно - Нога Карго Чистење Панталони, Брои, Пакет

Стружстар Редовно Се Вклопуваат Директно - Нога Карго Чистење Панталони, Брои, Пакет

DEN 0.33

Достапност

Во суштина паметни овие панталони за чистење на правата нога од Scrubstar се задолжителни со карактеристики како вратоврска предниот појас и задниот еластичен за прилагодливо и сигурно вклопување. Завршено во издржлива мешавина од полиестерски памук што дише со допир на спандекс за лесно движење. Дополнителни функции вклучуваат два заоблени предни џебови и товарен џеб со практичен отвор за инструменти за да ги задржите сите ваши основни потреби. Побарајте го координативниот врв. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста" 33", Колковите : 36". Моделот носи големина : М. Природен пораст; права нога. Вратоврска за врвка и еластичен појас за грб за совршено вклопување. Два џебови за лепенки и еден товарен џеб за држење на најважните работи. 63% Полиестер/ 34% Памук/ 3% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Женски Основни Основни Работи Чистење Панталони со Врвка Вратоврска.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Урбани Женски Врвни Модерни Скроени Прилагодени Џебови Отпорни На Бледнеење Што Дишат Повлекуваат Основно Повлекување На Пилинг,
  • Новак

Урбани Женски Врвни Модерни Скроени Прилагодени Џебови Отпорни На Бледнеење Што Дишат Повлекуваат Основно Повлекување На Пилинг,

DEN 0.33

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност Удобн�

Ландау Унизе Зона За Чистење Класичен Опуштено Вклопување Џебови Отпорни На Избледување Отпорни На Бледнеење Еластичен Пилинг
  • Новак

Ландау Унизе Зона За Чистење Класичен Опуштено Вклопување Џебови Отпорни На Избледување Отпорни На Бледнеење Еластичен Пилинг

DEN 3.33

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност Лизга�