Офе Црно Училиште Куќа Назад Метал Ресторан Бар Столче со Цреша Дрво седиште [OFX-90136-FF]

Офе Црно Училиште Куќа Назад Метал Ресторан Бар Столче со Цреша Дрво седиште [OFX-90136-FF]

DEN 2.33

Достапност

Оваа тешка комерцијална столица за метални шипки е идеална За Ресторани, Хотели, Барови, Сали За Базени, Салони и Во Домот. Лесниот дизајн на столицата го олеснува движењето наоколу. Тубуларниот потпирач за стапала не само што ги поддржува вашите стапала, туку делува како дополнително засилување што помага да се обезбедат нозете. Нема да зажалите за купувањето на оваа столица за шипки која сигурно ќе ја надополни секоја средина за да ја пополни празнината во вашиот декор. Тешки Ресторан Бар Столче. Училиште Куќа Стил Назад. Цреша Заврши Дрво Седиште. 0.75" Дебели Иверица Седиште. 18 Мерач Челична Рамка. Заварено Заедничко Собрание. Две Закривени Решетки За Поддршка. Нога Одмор Скалило. Црна Завршна Рамка Обложена Со Прав. Пластични Подни Лизгалки. Дизајниран За Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна употреба. Вкупна Димензија : 17.25"W x 19.5"d x 41.75"H. Тежина На Испорака : 20 Фунти. Големина На Седиштето : 16.25"W X 16.5" D. Големина На Грбот : 17.25"W X 14" H. Висина На Седиштето : 29 " Ч. Потребно Е Собрание : Да. Боја : Црна, Цреша. Заврши : Црн Капут Во Прав. Тапацир : Цреша Дрво. Материјал : Метал, Дрво. Произведено Во Кина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Момчиња од ферндуле Лесни Кошаркарски Чевли Со Врвки Џогирање Удобно Тркалезно Палец На Отворено Издржливи Тренери Од Средината
  • Новак

Момчиња од ферндуле Лесни Кошаркарски Чевли Со Врвки Џогирање Удобно Тркалезно Палец На Отворено Издржливи Тренери Од Средината

DEN 3.00

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Кошаркарски Чевли, Патики, Чевли За Трчање, Тренери, Атлетски Чевли, Спор

Патент спуштете го џемпери за есен на вратот трендовски пулвер плус големина врвови модна пролетна облека за жени со цврста
  • Новак

Патент спуштете го џемпери за есен на вратот трендовски пулвер плус големина врвови модна пролетна облека за жени со цврста

DEN 2.33

Добредојдовте на Cymmpu Cymmpu е продавница за облека која е специјализирана за женски кошули , џемпер , фус�

Лажица Ткаенина - Стрели Морнарица Северна Светла Колекција Момче Стрелка Печатени На Лесен Памук Твил Ткаенина од Дворот-Шиење
  • Новак

Лажица Ткаенина - Стрели Морнарица Северна Светла Колекција Момче Стрелка Печатени На Лесен Памук Твил Ткаенина од Дворот-Шиење

DEN 0.67

Морнарица Стрелки Стрели Мал Дизајн Домашен Декор Ткаенина Отпечатена Од Лажица БТИ Лесен Памучен Твил

Туреклос Десктоп Дрво Тв Далечински Управувач Држач Дневна Соба Спална Соба Табела Телефони Контролори Организатор Домашна Канцеларија
  • Новак

Туреклос Десктоп Дрво Тв Далечински Управувач Држач Дневна Соба Спална Соба Табела Телефони Контролори Организатор Домашна Канцеларија

DEN 3.33

Опис : Мултифункционален : овој организатор на табели може да складира предмети како далечински управув

Shomport сетови за жени со кратки ракави маици Широки нозе палацо панталони поставува симпатични опуштени комплети за совпаѓање
  • Новак

Shomport сетови за жени со кратки ракави маици Широки нозе палацо панталони поставува симпатични опуштени комплети за совпаѓање

DEN 463.84

И, нема да се досадувате да го носите цел ден Ако не сте го пронашле вистинскиот долго време, верувајте м