Канада-Знаме Ѕид Постер, 22.375 34

Канада-Знаме Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.67

Достапност

Овој Тренд Меѓународен Канада-Знаме Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Канада-Знаме Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобил, комплет за автомобили, Крајслер Пацифик се вклопува во Изберете: OldsMobile
  • Новак

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобил, комплет за автомобили, Крајслер Пацифик се вклопува во Изберете: OldsMobile

DEN 3.00

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран