Женски Кошули Долги Ракави Шарени Против Вратот Преголеми Есенски Врвови Со Џебови Блузи За Жени Облечени Секојдневни

Женски Кошули Долги Ракави Шарени Против Вратот Преголеми Есенски Врвови Со Џебови Блузи За Жени Облечени Секојдневни

DEN 0.33

Достапност

Големина : S Биста : 113cm/44.49" ракав : 75cm/29.53" Должина : 85cm/33.46" Големина : M Биста : 118cm/46.46" Ракав : 76cm/29.92" Должина : 86cm/33.86" Големина : L Биста : 123cm/48.43" Ракав : 77cm/30.31" Должина : 87см/34.25" големина : xl биста : 131см/51.57" ракав : 78см/30.71" Должина : 88см/34.65" материјал : удобна и Мека Ткаенина со малку истегнување. Лесен, дише И Кожа Friendly.It не е премногу прилепен и се протега за носење во секојдневниот живот како секојдневна облека Во Лето, Како спорт и работен врв во сите сезони.Гроздобер модерен жените копче надолу кошули, домот и елегантен за работа и канцеларија, но сепак кул и повик за викенд далеку.Прилика : Убаво За Вежбање, Трчање, Јога, Теретана, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено и Секојдневно За Носење.ПАР со : женските летни врвови се убави со фармерки или хеланки, шорцеви, секојдневни панталони, ѓердан, чизми, потпетици и така натаму. Убаво за женските врвови колекција.Нега На Облека : Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Кажете Ни, Ние Ќе Обезбедиме Задоволително Решение во рок од 24 Часа. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, работа, канцеларија, Одмор, Патување, Дружење, Состанок, Забава, Клуб, ви дава мода и среќа. Носењето со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е убаво за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Овој деловен обичен врв за жени е лесен, течен, мек и пријателски за кожата, ве гушка цел ден. Класичен Дизајн : суштински за секоја гардероба : можете да откопчате копче или две за да создадете v-деколте, што може да го подобри женскиот шарм и да го покаже вашиот убав ѓердан. Убав Подарок : кошула тоа го прави убав божиќ, роденден или подарок За Денот на Мајката за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријателка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кали_стор Дуксери Женски Женски V Вратот Хенли Туника Блузи Со Долги Ракави Ребрести Копчиња Маици Лабави Обични Пуловер Блузи
  • Новак

Кали_стор Дуксери Женски Женски V Вратот Хенли Туника Блузи Со Долги Ракави Ребрести Копчиња Маици Лабави Обични Пуловер Блузи

DEN 331.04

Женски Дуксер Со Големина Половина Патент Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Патент Дуксер Џемпе

Жени Секојдневен Плус Големина Лабава Блуза Блузи Готски Врвови Пеперутка Печатење Краток Ракав Круг Вратот Новина Графички
  • Новак

Жени Секојдневен Плус Големина Лабава Блуза Блузи Готски Врвови Пеперутка Печатење Краток Ракав Круг Вратот Новина Графички

DEN 335.68

●Клучни Зборови за производот : маици за клучалки врвови за клучалки кошула лејкерс кожен елек Леопард

Женски блузи облечени обични Женски Долги Ракави Мода Секојдневно Печатење Џеб Кардиган Врвови блуза трендовски врвови за жени
  • Новак

Женски блузи облечени обични Женски Долги Ракави Мода Секојдневно Печатење Џеб Кардиган Врвови блуза трендовски врвови за жени

DEN 231.84

07"XLXLarge101440123133cm / 48.28"LLarge81238117127cm / 46.Што добивате : 1пц Жени tops Size Size зелена качулка од врвовите на рамената з�

Дозвола Маица
  • Новак

Дозвола Маица

DEN 207.84

Лето Жени Чипка Возбуда Краток Ракав Маица Врвот Повик Мода Цветни Печатење Туника Маица V Вратот Удобн�

Јеашчат Велигденски Кошули За Жени Зајаче Зајак Јајце Печатење Женски Екипаж Велигденски Ден Печатење Маици Мода Удобни Женски
  • Новак

Јеашчат Велигденски Кошули За Жени Зајаче Зајак Јајце Печатење Женски Екипаж Велигденски Ден Печатење Маици Мода Удобни Женски

DEN 0.67

Јеашчат Велигденски Кошули За Жени Зајаче Зајачко Јајце Гном Печатење Женски Маици За Печатење На Дено�

Патување Кошули Жени Топло Време Женски Карирани Наредени Јакна Копче До Нејасни Кошула Карирани Долги Ракави Фланелен Блуза
  • Новак

Патување Кошули Жени Топло Време Женски Карирани Наредени Јакна Копче До Нејасни Кошула Карирани Долги Ракави Фланелен Блуза

DEN 431.84

Прилики : Секојдневно Стил : Секојдневен Тип На Облека : Кошула Материјал : Полиестер Тип : Широк половина