Алуминиум Мувла Домашна Кујна Ресторан Алатка За Печење Јадење Прес

Алуминиум Мувла Домашна Кујна Ресторан Алатка За Печење Јадење Прес

DEN 143.68

Достапност

Направен од алуминиумска легура, овој производител на тортилја е лесен и дизајниран со прекрасен изглед, можете безбедно да го користите без да се грижите за неволјите.Површината нема облога, така што пресата за тортилја е здрава и еколошка за употреба, безопасна за вашето тело, можете да нарачате без грижи.Не треба да го поврзувате производителот на палачинки со електрична енергија, а двојната површина е дизајнирана со нелеплив занает, што ќе ви помогне да добиете непрекината палачинка од тортилја.Овој рачен производител на тортилја е добра замена за сукалото, заштедува време и сила за да направите прекрасни палачинки, што е важно снабдување со кујна.Пресата за палачинки е лесна за притискање и употреба, таму е дизајнирана со рачка што е погодна за држење, избегнувајќи да им наштети на рацете.Материјал : алуминиумска легура.Боја : прикажи како слики.Големина : дијаметар : 20см, 16см.Должина на рачката : 23см.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.1x тортилја прес. Лесен за употреба, можете рачно да управувате со производителот на палачинки со притискање откако ќе додадете пченкарно брашно, заштедувајќи време и сила за вас, и работи без електрична енергија. Овој производител на тортилја е изработен од материјал од легура на алуминиум, кој може да се користи долго време бидејќи е цврст и издржлив, не е лесно да се скрши или смачка. Дизајниран со соодветна големина, овој производител на тортилја од алуминиумска легура е лесен за чување кога не е во употреба, можете да го ставите во кабинетот или фиоката без да зафаќате толку многу простор. Овој вид преса за тортилја е добар додаток за кујна, помагајќи ви да направите убави, па дури и тортиљи и палачинки, можете да нарачате според вашата потреба. Овој вид рачен производител на палачинки е нелеплив што лесно се стиска и демолира, што не е лесно да ви направи проблеми.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хернализа Женски Секси Транспарентен Златен Ремен За Глуждот Кристал Висока Пета Сандали Со Отворени Прсти Чевли За Девојчиња
  • Новак

Хернализа Женски Секси Транспарентен Златен Ремен За Глуждот Кристал Висока Пета Сандали Со Отворени Прсти Чевли За Девојчиња

DEN 1.33

Женски Секси Транспарентен Златен Ремен За Глуждот Кристал Високи Потпетици Отворени Пети САНДАЛИ ЗАБ�

ксиух обични панталони женски џебови за јога со висок струк шорцеви за контрола на стомакот панталони за трчање широки панталони
  • Новак

ксиух обични панталони женски џебови за јога со висок струк шорцеви за контрола на стомакот панталони за трчање широки панталони

DEN 271.84

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

клиос Зимски Палта За Деца Бебе Момчиња Девојки Лесна Пуфер Обложена Јакна Мечка Ушни Капи Топол Капут Надворешна Облека ЗА
  • Новак

клиос Зимски Палта За Деца Бебе Момчиња Девојки Лесна Пуфер Обложена Јакна Мечка Ушни Капи Топол Капут Надворешна Облека ЗА

DEN 319.84

Супер мазно вклопување ✿Мало Девојче Палта Големина 4t Мали Девојчиња Зимски Фустан Палто Големи Девој�

Цврста Сребрена Тркалезна Дијамантска Илузија-поставете Свршувачка За Свадбена Годишнина Од Свадба Прстен бенд Кт. - Големина
  • Новак

Цврста Сребрена Тркалезна Дијамантска Илузија-поставете Свршувачка За Свадбена Годишнина Од Свадба Прстен бенд Кт. - Големина

DEN 1.33

Солидна 925 Сребрена Тркалезна Дијамантска Илузијапоставете Цвет Кластер Свадба Годишнина Прстен Бенд 1