Адесо Дина Маса Светилка, Природна Гума Дрво, челик акценти

Адесо Дина Маса Светилка, Природна Гума Дрво, челик акценти

DEN 1279.84

Достапност

Природното чувство На Масата На Масата Адесо 8021 носи допир на отворено внатре. Природната дрвена основа е нагласена со сатенски челик. Со нијанса на хартија за крцкање, оваа столна ламба обезбедува голема количина светлина на секој простор за живеење. Светилката има едноставен синџир за влечење и исклучување и проѕирен кабел кој е паметен излез компатибилен. Димензии : 8 дијамант. x 25h во. Мек, минимален стил за разноврсен акцент на дизајнот. Цврста основа од природно дрво со ладни акценти од сатен-челик. Вклучува 8-инчен дијамант. квадратни склопувачки сенка на хартија. Вкупна висина од 25 инчи. Вклучува ланец за влечење акцентиран на дрво за практично вклучување/исклучување. Потребна е една средно-базна сијалица од 100 вати (не е вклучена).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат