Френклин Месинг Век Пешкир Бар

Френклин Месинг Век Пешкир Бар

DEN 2.67

Достапност

Елегантните линии и минималистичкиот стил На Вековната Колекција се инспирирани од современата архитектура. Геометриските елементи на неговиот суптилен дизајн ги комплиментираат повеќето декори. Додатоци вклучуваат : 18 "Пешкир Бар, 24" Пешкир бар, 30" Пешкир бар, Облека Кука, Држач За Ткиво и Пешкир Прстен. Ѕид монтиран дизајн за бања погодност и организација. Завршувањето од нерѓосувачки челик нема да оцрни или кородира. Има издржлив, долготраен финиш за да помогне во спречување на корозија, оцрнување или промена на бојата, за да можете да уживате во изгледот што го сакате доживотно. Конструкцијата од нерѓосувачки челик обезбедува сигурност и издржливост. Совршен за држење на една поголема крпа или повеќе преклопени крпи за раце за ваша погодност. Совршено се координира со колекцијата бања во остатокот од Векот. Се одликува со поставен систем за монтирање на завртки за дополнителна издржливост. Инструкции и хардвер за монтирање вклучени за лесна инсталација. Класичниот дизајн координира со повеќе славини (се продава одделно).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат