Женски Каприс Со Џебови Дозвола Модни Жени Секојдневно Печатење Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб

Женски Каприс Со Џебови Дозвола Модни Жени Секојдневно Печатење Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб

DEN 2.67

Достапност

Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И. Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење.68" Жените Каприс Со Џебови Дозвола Мода Жени Повик Печатење Еластични Лабава Панталони Директно Широк Нога панталони со Џеб. за најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Pants Size : XL Големина. Нашите панталони се направени од ткаенина, ултра пријатен полиестер. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90-120см/35. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат