Хаит Женски Боди Чипка Теди Бејбидол Жартиера Долна Облека Комплет Долна Облека За Денот На Вљубените Забава Длабоко V Вратот Облека За Спиење Роза Црвена XL

Хаит Женски Боди Чипка Теди Бејбидол Жартиера Долна Облека Комплет Долна Облека За Денот На Вљубените Забава Длабоко V Вратот

DEN 3.33

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Комплет Долна Облека За Долна Облека За Жени, Комплет Долна Облека За Долна Облека За Долна Облека, 3 Парчиња Теди Бебешка Кукла Тип На Боди : Еднобојна, Жартиера, Мешавина : Црвена, Црна, Розова, Бела, Розова Црвена, Светло Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : Длабока Должина На Ракавите : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Долна облека од 3 Парчиња изработена од висококвалитетен материјал обезбедува ултра меко и удобно искуство за вас.2. Женска жартиера долна облека постави мини бебешка кукла со нежна цветна чипка, еднобојна боја, погледнете низ и мрежест дизајн, совршено за да ги покажете вашите облини.3. Секси жартиера долна облека поставена ноќна облека совршена за брачна ноќ, меден месец или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни4. Комплетот за долна облека е вашата секојдневна долна облека. Спарете ги со вградени фармерки и блејзер што ќе ги носите на работа, или едноставно спарете ги со фармерки за да останете cool.It ќе биде најмодерен предмет во вашата облека на денот.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Комплет За Долна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комплет За Долна Облека Од 3 Парчиња Жартиера, Комплет За Долна Облека За Женска Долна Облека, Комплет За Долна облека За Долна облека За Долна облека, Градник Со Прерамки и Гаќи. Материјал-85% Полиестер 15% Акрилик. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Длабоко V Вратот Цветни Чипка Теди Бебе Кукла Долна Облека Во Собата, Види Преку Секси Жартиера Долна Облека Сет Еднобојна Мрежа Шупливи Надвор Жартиера Облека За Спиење Боди. Повод-Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината, Спалната Соба,Бањата или секоја вечер, ве прави зачудувачки. Натпревар Стил Оваа Долна Облека Со Фустан или Блузи За Секојдневен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат