Свифер Замав + ВАЦ Бежичен Вакуум Комплет

Свифер Замав + ВАЦ Бежичен Вакуум Комплет

DEN 3.33

Достапност

Swiffer Sweep Vac Е вакуум за чистење на подот од тврдо дрво на полнење, безжичен, дизајниран за чистење нечистотија, прашина и коса. Чистачот Вац користи густа Крпа за Чистење На Свифер за да копа длабоко и да собере нечистотија од текстурирани линии и пукнатини на инјекциска смеса. Тогаш неговиот моќен вакуум зграпчува поголеми честички како трошки. Чашата За Нечистотија И Вац собира нечистотија, не се потребни вреќи, толку е лесно. Потребно е собрание. Стартер Комплет содржи 1 Замав Вик, 8 суво убедливо полнење, 1 полнач за батерии, 1 заменлив филтер. За уште подобро искуство обидете се Со Свифер Чистач Тешки Крпа Пополнува. Свифер Замав + Вац безжичен, чистач на подот од тврдо дрво зема големи и мали неред, дури и на текстурирани површини и линии за инјекциска смеса. Лесен и компактен со долготрајна батерија на полнење. Комбинира моќно вшмукување на вакуум со свифер Чистач сува крпа за чистење. Комплетот за стартување вклучува 1 Бришење На Полнење+Вац, 8 суви крпи за еднократна употреба и 1 полнач за батерии на полнење. Лесен и компактен. СОВЕТ : Не Заборавајте да купите Замав + Филтри За замена На Вац и полнење на суви крпи За Чистење Свифер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дорман 919-Комплет За Хидраулична Линија За Сопирачки За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ Гмц одговара избери: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,
  • Новак

Дорман 919-Комплет За Хидраулична Линија За Сопирачки За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ Гмц одговара избери: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

DEN 2.00

Оригинална опрема линиите на сопирачките се многу склони кон ' рѓа Овој комплет за ХИДРАУЛИЧНА линија Н�

Костими за ноќта на вештерките За Жени Жени Со Долги Ракави Паѓаат Кардиган Отворен Преден Лесен Кардиган Тенок Слој Костими
  • Новак

Костими за ноќта на вештерките За Жени Жени Со Долги Ракави Паѓаат Кардиган Отворен Преден Лесен Кардиган Тенок Слој Костими

DEN 479.84

Size Кардиган Џемпери Големина : Ноќта на Вештерките тиква кардиган џемпери за жени е достапен во голем бр

Американска Компанија За Бебиња Класични Сиви Цврсти Цврсти Материи Памучни Чаршафи, Кревет За Мали Деца, Машина За Длабоко
  • Новак

Американска Компанија За Бебиња Класични Сиви Цврсти Цврсти Материи Памучни Чаршафи, Кревет За Мали Деца, Машина За Длабоко

DEN 2.67

Овој ултра мек плетен лист од 100 проценти памучен премиум дрес обезбедува подолготрајно абење и е доста�