Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Сечење Овошје Зеленчук Храна Се Преправаат Играат Деца Дете Едукативна Играчка

Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Сечење Овошје Зеленчук Храна Се Преправаат Играат Деца Дете Едукативна Играчка

DEN 351.84

Достапност

6 ПАРЧИЊА Сечење Храна Од Овошје Зеленчук Преправајте Се Играјте Деца Дете Едукативна Играчкан не нудиме избор на боја и стил,производот ќе го испратиме по случаен избор, се надевам дека ќе разберешкарактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Количина : 1 комплет шарени играчки од овошје и зеленчук за вашите деца доаѓа со пластичен нож за децата да ги исечат играчките од овошје и зеленчук изработени од пластика погодна за животната средина, без штета за децата секое овошје и зеленчук може да се исече на половина бидејќи тие се поврзани Со Налепници помага да се развие умот, креативноста и способноста за размислување на детето и да се обучи нивната координација рака-око и флексибилност на рацете со сопствена операцијаоваа Играчка За Играње Е совршен подарок за вашата децата учат за различни видови овошје и нивниот индивидуален изглед децата можат да го исецкаат овошјето на половина парчиња што се лепат заедно, а потоа повторно да ги соберат децата можат да играат улоги со подготовка на овошје што ќе им помогне да ги запомнат имињата на овошјето и да развијат вештини за броење 1 сет содржи 6 парчиња Предупредување : оваа играчка ве молиме не влегувајте во неговата уста, возрасните мора да бидат придружени со времето кога детето игра.Содржина На Пакетот : 1 Сет Сечење Овошје Зеленчук Храна Играчка . Кајануо Клиренс Играчки Сечење 6 ПАРЧИЊА Овошје Зеленчук Храна Се Преправаат Играат Деца Дете Едукативна Играчка. Ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратиме производот по случаен избор, се надевам дека можете да разберете. Функција : . 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 сет. Комплет шарени играчки од овошје и зеленчук за вашите деца.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Велосипед Модел Украс Велосипед Украс Прст Велосипеди Играчка Велосипед Модел Биро Декор Велосипед Модел Украс Точни 1: Модел
  • Новак

Велосипед Модел Украс Велосипед Украс Прст Велосипеди Играчка Велосипед Модел Биро Декор Велосипед Модел Украс Точни 1: Модел

DEN 799.68

велосипед модел украс велосипед украс прст велосипеди играчка велосипед модел биро Декор Велосипед Мо�

Перница Случај Дише Скриени Патент Додадете Атмосфери Среќен Денот На Благодарноста Перница Покритие Дома Декорација За Производи
  • Новак

Перница Случај Дише Скриени Патент Додадете Атмосфери Среќен Денот На Благодарноста Перница Покритие Дома Декорација За Производи

DEN 159.84

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�