Епска Уметност Пријатели Од Северниот Пол Од Дајан Кетер, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 16 х12

Епска Уметност Пријатели Од Северниот Пол Од Дајан Кетер, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 16 х12

DEN 480.00

Достапност

Епска Уметност "Пријатели Од Северниот Пол" Од Дајан Кетер, Акрилен Стаклен Ѕид Артијан прави уметност уште од детството. Таа го заработи својот соработник?степен во рекламирање дизајн и работел во комерцијалниот сектор како уметнички директор. Оттаму, таа се впушти во дизајнирање на игла, вкрстен бод и ватенка. Денес, таа создава заменлив, мртва природа акрилик, слики. Нејзиниот стил е?земја-еск? и му обезбедува на гледачот тоа домашно, утешно чувство.Акрилната ѕидна уметност изгледа неверојатно во вашиот дом или бизнис. Печатени на задниот дел од акрилот давајќи му длабочина и лесно одржување. Високо издржливите и тешко оштетливи квалитети го прават акрилот со висока дефиниција идеална ѕидна уметност за хотели, имоти за изнајмување и ресторани. Сега Епската Уметност ви носи неспоредлива вредност во современиот ѕиден декор и за вашиот дом. Од мали димензии до екстра големи димензии, лесно се закачува, нема да се скрши како стакло ако некогаш падне и лесно се одржува. Едноставно исчистете ја прашината или користете влажна мека крпа за чистење. Димензии : 16.0 "W x 0.13" L x 12.0 " H висок сјај ѕид уметност печатени на висок квалитет јасно акрилно стакло. Акрилот е отпорен на кршење и лесен за чистење - ви дава години безгрижно уживање. Модерната уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да виси со монтирана висечка плоча на грбот. Официјално Лиценциран Дигитален Принт, Уметник : Дајан Кетер. Димензии : 16.0 "W x 0.13" L x 12.0 " H. Направени Во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат