Флолео Женски Дуксер Дуксер Клиренсearance Зима Машка Мода Aut И Зима Лабава Секојдневна Еднобојна Јакна + Панталони Дводелни Зделки За Костуми

Флолео Женски Дуксер Дуксер Клиренсearance Зима Машка Мода Aut И Зима Лабава Секојдневна Еднобојна Јакна + Панталони Дводелни

DEN 415.84

Достапност

Машка мода aut и зима лабава секојдневна јакна во цврста боја + панталони дводелен костум ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Совршено Совпаѓање со вашите омилени хеланки, тексас фармерки итн 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Менокација : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Тип На Моден Модел : Патент,качулка должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машка Облека +1 ЕЕЗ Долга Панталона + Удобен материјал : Памук, полиестер и спандекс, густ и удобен материјал топло во Winter И Зима. ● Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна Боја/Ревер/Врат Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џеб Од Кенгур/Раменици Од Капка/Раб и Манжетни Од Лента/Лабаво Вклопување/Дами Секојдневен Врв/Дуксер Со Цевки Дами. ● ПОЈАВУВАЊЕ : оваа секојдневна качулка за пуловер е идеален додаток во вашата гардероба. Шик стоечка вратоврска со прилагодлива скриена врвка за влечење го одржува вратот потопол. Дизајнот на патент на висококвалитетниот патент го прави изгледот помодерен. Уште повеќе, совршената боја ќе работи со сите дна и чевли и никогаш нема да излезе од мода. голема вредност. Применливи прилики : погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, aut и зима. ●Совет : ве Молиме погледнете ја табелата СО големини НА ЕФАН пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме слободно контактирајте не.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лабакиха Дуксери За Жени Жени Зимски Секојдневни Маскирни Отпечатоци Јакна Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави Патент Качулка
  • Новак

Лабакиха Дуксери За Жени Жени Зимски Секојдневни Маскирни Отпечатоци Јакна Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави Патент Качулка

DEN 3.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Блотона Жените Две Облека Тренерки Дуксер Салон Поставува Долги Ракави Дуксер Тренингот Широка Директно Нога Џогери Дуксер Fall
  • Новак

Блотона Жените Две Облека Тренерки Дуксер Салон Поставува Долги Ракави Дуксер Тренингот Широка Директно Нога Џогери Дуксер Fall

DEN 3.33

Жени 2 Парче Салон Во Собата, Долги Ракави Еднобоен Џеб Дуксер + Панталони Во Собата Карактеристики : Нав�