Книга во боја, Малата сирена на Дизни, богатства на Ариел

Книга во боја, Малата сирена на Дизни, богатства на Ариел

DEN 319.84

Достапност

Дајте им можност на вашите деца да се потопат во својата омилена приказна со оваа книга „Малата сирена во боја“ на Дизни. Доаѓа опремено со 33 живописно обоени парчиња кои вклучуваат ликови и додатоци од филмот. Оваа книга за боење на децата на Ариел му овозможува на вашето дете да ја замисли сцената и да ја создаде со предметите во боја. Комплетот може да се пресоздаде од време на време со едноставно отстранување на парчињата и замена на нив на страниците. Книга на Color Forms, Малата сирена на Дизни, богатства на Ариел : Книгата за боја на Дизни вклучува 33 парчиња во боја. Уживајте во создавање нови сцени секој пат. Малата сирена дизајн. Децата можат да се потопат во приказната за Дизни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат