DesignArt 'Букет бели рози со традиционално врамени печатење на wallидни уметности на платно од зелени лисја

DesignArt 'Букет бели рози со традиционално врамени печатење на wallидни уметности на платно од зелени лисја

DEN 583.84

Достапност

Овој исклучителен букет бели рози врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Флорал, шарм во земјата. - Боја : Бела. - Премиум квалитетен памучен платно . - пристигнува подготвени да висат на wallидот. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустриите за ступел се смируваат да бидат еднорог разигран цитат Пастелни флорали графички уметнички сјајни сиви пловечки
  • Новак

Индустриите за ступел се смируваат да бидат еднорог разигран цитат Пастелни флорали графички уметнички сјајни сиви пловечки

DEN 383.84

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни морски животи Наутички латински студија графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено wallид
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни морски животи Наутички латински студија графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено wallид

DEN 1.67

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Ступеларска индустрија тиква лепенка сезонски лисја ботаники сина камион графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Новак

Ступеларска индустрија тиква лепенка сезонски лисја ботаники сина камион графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност