Code West Women's Post It CW Bootie

Code West Women's Post It CW Bootie

DEN 351.84

Достапност

Code West го воведува објавувањето. Bootie што сакате да го носите секој ден. Стапалото е изградено од мек материјал изработен од човекот со задниот патент за лесно вклучување и исклучување. Објави е удобно и одличен изглед. Ниската пета го олеснува носењето цел ден. Инсолска перница. TPR единица.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат