Трговска марка ликовна уметност „портокалова модерна ботаничка“ платно уметност од Јан Вајс

Трговска марка ликовна уметност „портокалова модерна ботаничка“ платно уметност од Јан Вајс

DEN 0.67

Достапност

Уметник : Јан Weissubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црвено обоен цвет над бела позадина. Истакнати бои : Бела, тен, розова, сива боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Црвен обоен цвет над бела позадина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

16,4ft LED ленти светла за спална соба, RGB боја што се менува LED светлосен комплет со далечински управувач со далечински управувач
  • Новак

16,4ft LED ленти светла за спална соба, RGB боја што се менува LED светлосен комплет со далечински управувач со далечински управувач

DEN 271.52

Можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа и DIY вашиот сопствен режим Нашата 16,4ft водоотпорна LED лента �