Оригинални панталони за машка работа на Дикис

Оригинални панталони за машка работа на Дикис

DEN 368.00

Достапност

Подгответе се да се справите со работниот ден додека изгледате полиран и професионален во основните работни панталони од оригинални дики. Одликувајќи се со ново и подобрено вклопување, овие класични панталони се удобен додаток на вашата работна облека и пошироко. Со долготрајна издржливост и изработена во цврста ткаенина од Твил, која вклучува вграден флекс за поголема маневрирање, овие машки пантолони се тешки за дамки и отпорни на брчки. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : права нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на кука-и-бар со Zip Fly. Џебови : 2 џебови на рацете; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : вграден флекс за уште поголема маневрирање; тешки за дамки; отпорен на брчки; Технологија за влага за губење на влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Основни работни панталони за мажи од оригинални дики.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Феилдоо 17* Акрилни Мешани Бои Срцеви Монистра САМИ Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца,УТранспарет
  • Новак

Феилдоо 17* Акрилни Мешани Бои Срцеви Монистра САМИ Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца,УТранспарет

DEN 1.67

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

Платно Торба Торба Фотографија Вистината Обичај Тапани Се Поетски Црна Бела Музика Еднократно Чанта Рамо Намирници Шопинг Кеси
  • Новак

Платно Торба Торба Фотографија Вистината Обичај Тапани Се Поетски Црна Бела Музика Еднократно Чанта Рамо Намирници Шопинг Кеси

DEN 223.84

Големина : 14 "(W) x 16 " (H).Совршен за патување, шопинг, училиште, канцеларија или секојдневна употреба.Две ст�

Shomport сетови за жени со кратки ракави маици Широки нозе палацо панталони поставува симпатични опуштени комплети за совпаѓање
  • Новак

Shomport сетови за жени со кратки ракави маици Широки нозе палацо панталони поставува симпатични опуштени комплети за совпаѓање

DEN 463.84

И, нема да се досадувате да го носите цел ден Ако не сте го пронашле вистинскиот долго време, верувајте м

Туреклос Десктоп Дрво Тв Далечински Управувач Држач Дневна Соба Спална Соба Табела Телефони Контролори Организатор Домашна Канцеларија
  • Новак

Туреклос Десктоп Дрво Тв Далечински Управувач Држач Дневна Соба Спална Соба Табела Телефони Контролори Организатор Домашна Канцеларија

DEN 3.33

Опис : Мултифункционален : овој организатор на табели може да складира предмети како далечински управув

Лажица Ткаенина - Стрели Морнарица Северна Светла Колекција Момче Стрелка Печатени На Лесен Памук Твил Ткаенина од Дворот-Шиење
  • Новак

Лажица Ткаенина - Стрели Морнарица Северна Светла Колекција Момче Стрелка Печатени На Лесен Памук Твил Ткаенина од Дворот-Шиење

DEN 0.67

Морнарица Стрелки Стрели Мал Дизајн Домашен Декор Ткаенина Отпечатена Од Лажица БТИ Лесен Памучен Твил