Leeенското руно Lee® го постави директно ногата Jeanан

Leeенското руно Lee® го постави директно ногата Jeanан

DEN 558.40

Достапност

Манжетната на овие женски руно наредија фармерки со права нозе од Ли за поп на карирани. Објавени во руно за дополнителна топлина, овие фармерки имаат директно отворање на ногата за елегантна силуета и опуштено вклопување што удобно го гушка вашето седиште и бутот. Деталите на Ли вклучуваат лого на Twitch и брендиран хардвер го комплетираат изгледот. Среден пораст. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Подготвено руно. 31 "Inseam. 82% памук, 17% полиестер, 1% спандекс. Стил #112339734.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат