Трговска марка ликовна уметност „Моден поглед јас“ платно уметност од Мелиса Ванг

Трговска марка ликовна уметност „Моден поглед јас“ платно уметност од Мелиса Ванг

DEN 242.72

Достапност

Уметник : Мелиса Вангсубјект : People Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има жена насликана во црна боја над беж позадина. Истакнати бои : Бела, сива, црна светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Aената насликана во црна боја над беж позадина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

асдоклхк панталони за Женски Клиренс, Женски Панталони Плус Клиренс Модни Женски Еластични Лабави Опуштени Памучни Меки Јога
  • Новак

асдоклхк панталони за Женски Клиренс, Женски Панталони Плус Клиренс Модни Женски Еластични Лабави Опуштени Памучни Меки Јога

DEN 417.76

Модни Женски Еластични Лабави Опуштени Памучни Меки Јога Спортски Танцови Панталоникарактеристики : 1.�

Попуст Дуксер За Жени Божиќен Графички Принт Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Врвови Женски Дуксер Со Долги Ракави Модна
  • Новак

Попуст Дуксер За Жени Божиќен Графички Принт Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Врвови Женски Дуксер Со Долги Ракави Модна

DEN 0.67

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На ЕПошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблем�