Класичното чино на женските женски се

Класичното чино на женските женски се

DEN 1.33

Достапност

Оставете ги нозете да го впијат сонцето во симпатичното, флертно и удобно американски поло Асн. Класично чино кратко. Дизајнирано со фигура ласкава ткаенина за истегнување и странични парчиња за дополнителна удобност во бутот, ова се крајната модна функција што мора да ја има. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина S. Mid Rise 9.5 ". Приближно In Seam : 4,5 ''. Две отворени пресеци предни џебови; јамки на ременот. Затворање на копчето со поштенски лета.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

илиоге Дами Еднобојни Шорцеви Растегливо Лето Слаби Фит Панталони Со Висок Струк Контрола На Стомакот Обични Шорцеви Панталони
  • Новак

илиоге Дами Еднобојни Шорцеви Растегливо Лето Слаби Фит Панталони Со Висок Струк Контрола На Стомакот Обични Шорцеви Панталони

DEN 431.84

ИЛИОГЕ МОДА Карактеристики : Стил : Лежерна Должина : Тип На Кратка Облека : Слаб Стил На Фитрис : Тип На Ш�