Машка изведба на Бен Хоган, рамен фронт, кој може да се прошири, панталони за половината

Машка изведба на Бен Хоган, рамен фронт, кој може да се прошири, панталони за половината

DEN 3.33

Достапност

Овие панталони Бен Хоган се совршен додаток на гардеробата на секој играч на голф. Овие рамни предни пантолони имаат продолжена лента за половината и технологија на Powerwick која го привлекува потењето од кожата. Механичката ткаенина за истегнување обезбедува флексибилност за удобност. Powerblock : UPF 15-ја заштитува вашата кожа од штетните зраци на Сонцето, додека флексибилноста на Powerspan овозможува оптимален опсег на движење и оптимално движење. Лесна перформанси за нега за минимален напор за време на перење и нема избледена ткаенина се спротивставува на бледнеената боја. Изведба на голф на Бен Хоган, рамна предна предна експанзивна лента за миење на половината, миење ладно. Рамен фронт. Проширување на половината. Powerwick : Влажност за влага. Истегнете ткаенина за удобност. Power Block : UPF 15. Powerspan : Оптимален опсег на движење. Нема избледена ткаенина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ксиух обични панталони женски џебови за јога со висок струк шорцеви за контрола на стомакот панталони за трчање широки панталони
  • Новак

ксиух обични панталони женски џебови за јога со висок струк шорцеви за контрола на стомакот панталони за трчање широки панталони

DEN 271.84

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Нјоеус Плус Големина Костим За Капење За Жени Костим За Капење Женски Завој Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими
  • Новак

Нјоеус Плус Големина Костим За Капење За Жени Костим За Капење Женски Завој Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими

DEN 326.24

Женски Завој Бикини Постави Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костими За Капењекара

Кисор 9* Акрилни Тркалезни Монистра СО Дупка САМОСТОЈНО Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца,НМулти-боја
  • Новак

Кисор 9* Акрилни Тркалезни Монистра СО Дупка САМОСТОЈНО Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца,НМулти-боја

DEN 239.84

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син