yourубезно ваш џемпер за пулвер во боја на бои

yourубезно ваш џемпер за пулвер во боја на бои

DEN 176.00

Достапност

Наменето за крајна удобност, џемпери за бојата на Pullover Lounge Sweatshirt ќе биде вашето ново омилено парче за положување. Забавни, спортски панели блокирани во боја се собираат за да ви обезбедат стил и одржливост. Стилиран со пријатна, обична вклопеност, нашиот блок -блок -пуверн салон за џемпери совршено со нешто од фармерки до обични дното. Деталите за завршувањето на екипажот и ребрата за манжетни нудат разноврсен спој на мода и удобност од утро до ноќ - така што можете да го покажете вашиот стил, додека сте kindубезни кон планетата. Со избирање на нашите памучни производи, ја поддржувате инвестицијата на Kindубезно во мисијата на подобрата памук. Овој производ е изворен преку систем на масовна рамнотежа и затоа не може да содржи подобар памук .. Меко за тебе. Лесно на планетата. Ние сме lyубезно. Kindубезно твое женски бок -блок пулвер салон за џемпери Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : пуловер. Карактеристики : Во кои се прикажани одговорно извори од памук, забавен стил на блок во боја и удобно, опуштено вклопување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат