Земја за живеење Гроздобер измиен цврст принт микрофибер кадифен реверзибилен ватенка, зелена, 3-парчиња

Земја за живеење Гроздобер измиен цврст принт микрофибер кадифен реверзибилен ватенка, зелена, 3-парчиња

DEN 399.84

Достапност

Countryивотот на земјата носи забавен поп боја во вашата спална соба со овој супер мек измиен микрофибер ватенка. Дизајнот на цврста боја ви овозможува да ја стилизирате оваа колекција како основно шоу за вашата спална соба, или едноставно да ја поставите во постојната колекција за постелнина. Лицето и обратната ткаенина се мијат за дополнителна мекост и потоа се ватираат со шема на шиење на дијаманти, што го прави трајно за следните години. Пополнувањето е мешавина од памучни и полиестерски влакна за создавање и кадифен мансарда, како и мекост. Секое парче е завршено со соодветно врзување за чист изглед. Пополнете го изгледот или со колекции за живеење со цврста или печатена земја (продадени одделно). Сет на ватенка вклучува реверзибилна ватенка и 2 срамни за појавување (1 во сет на ватенка близнаци). Едноставна цврста ватенка достапна во најразлични бои за да се координира со вашиот декор. Се одликува со шилеста на ватенка со дијаманти и врзување од 1/2 инчи и на ватенка и на шами. Двоен сет вклучува : ватенка (66 in. W x 86 in. L), срам (1) (20 in. H x 26 in. W). Комплетен сет/кралица вклучува : ватенка (88 in. W x 90 in. L), срам (2) (20 in. H x 26 in. W). Кинг сет вклучува : ватенка (106 in. W x 90 in. L), SHAM (2) (20 in. H x 36 in. W).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат