Машка машка неконструирана капа за бејзбол

Машка машка неконструирана капа за бејзбол

DEN 3.33

Достапност

Капаче за бејзбол за да го завршите вашиот изглед. Совршен за сончеви викенди или работа на отворено. Заоблен оброк. 6-панел тело. Внатрешна џемпери. Прилагодлива лента на грб. 100% памук. Миење на рацете. Направено во Бангладеш.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат