Познати розови јуниори 3 Ултра висок пораст Плеат кратко со само -појас

Познати розови јуниори 3 Ултра висок пораст Плеат кратко со само -појас

DEN 0.33

Достапност

Овие обични и удобни шорцеви од славните розови се направени со супер мека чамбрај и имаат тексас миење за обичен изглед на трендот. Дизајнирано со ултра високиот ремен и вратоврска, можете лесно да ги стилизирате овие шорцеви со омилените врвни и сандали и подготвени сте да одите! Приближно 3 "Inseam. Ултра висок пораст. Врзастиот појас. 2 наклонети предни џебови. 2 џебови на задниот дел.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Шорцеви Лето Плус Големина Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Шорцеви Со Џебови Обични Панталони На Дозвола
  • Новак

Женски Шорцеви Лето Плус Големина Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Шорцеви Со Џебови Обични Панталони На Дозвола

DEN 271.84

JUNBYONE има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентот, за да им обезбеди на клиенти�