Девојки цветна југоисточна празничка Божиќна фустан

Девојки цветна југоисточна празничка Божиќна фустан

DEN 2.33

Достапност

Направете ја вашата ќерка да изгледа како „Беле“ на топката во овој цветен фустан на Georgeорџ Девојки. Таа ќе се за inуби во сите стилски детали, од неговиот текстурален каросерија, до продолжениот лента за половината и здолништето на мрежи. Слатка и стилска, овој привлечен додаток на нејзината гардероба ќе ја подготви за секоја посебна пригода. 100% полиестер. Текстурирано каросерија за југоистоци. Здолниште од мрежи со постава за дени. Секин од половината со еластично тресење на грбот. Свртете се внатре, машината измијте ладно. Увезени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат