Црево за ладење на Гејтс, мало И.Д. Се вклопува во избор: Форд Бегство, 2012- Тесла Модел С.

Црево за ладење на Гејтс, мало И.Д. Се вклопува во избор: Форд Бегство, 2012- Тесла Модел С.

DEN 175.84

Достапност

Гејтс 19880 црево за ладење, мало И.Д. Гејтс 19880 црево за ладење, мало И.Д. FITS Изберете : 2008 Ford Escape 4 CYL 2,3 L 2012-2016 Tesla Model S Cyl L 2008 Mazda Tribute 4 Cyl 2.3 L 2006-2007 Mercury Mariner 4 Cyl 2,3 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цревото за ладење на радијатор со обликуван радијатор се вклопува Изберете: 2007- Форд експедиција, 2007 година- Линколн Навигатор
  • Новак

Цревото за ладење на радијатор со обликуван радијатор се вклопува Изберете: 2007- Форд експедиција, 2007 година- Линколн Навигатор

DEN 1.00

Образено црево на горниот радијатор Acdelco 26645x обликувано црево за ладење радијатор Дополнителни каракте