Мекото ќебе со кревети со сатен, кралица 90 x90

Мекото ќебе со кревети со сатен, кралица 90 x90

DEN 0.33

Достапност

JML мекото руно ќебиња се изработени од ултра-мек полистер, кои ви носат супер меко и удобно чувство на допир. Без разлика дали ги користите нашите ќебиња за софа и кревети, столици, патувања или на отворено. Willе ве придружува да уживате во удобно и луксузно време .. Контрола на квалитетот. За да се подобри квалитетот, ќебето JML користи едно-инчен мека сатен ткаенина од ХЕМ, деликатно зашивање со двојно игла и раб, додавајќи поголема убавина и издржливост. Дури и по честото миење, ќебето е сè уште меко и удобно. Нашиот производ не пили, пролеа, се намалува или избледи . спецификации на производи. Материјал : 100% полиестер. Големина на фрлање : 50 "x 60 ". Големина на близнаци : 60 "x 80 ". Големина на кралицата : 90 "x 90". Големина на кралот : 90 "x 108 ". Достапно во различна боја и големини : . Осум бои достапни : темно сива, морнарица, дрва, бургунд, црна бледа каки, ​​бадем крем, И Тифани Сина, можете лесно да ги совпаднете овие пријатни ќебиња на различни поставки за простории . Користете за различни намени- кога ќе се одморите, гледате телевизија, прочитајте книга, да се опуштите на софата, да спиете во кревет, да патувате и да кампувате. Ова Меки ќебе ќе ве задржи топло и удобно . Вклучен пакет : . 1 x меко руно ќебе. Белешки. - Не железо : Ironелезото може да го уништи руно . - Не користете омекнувачи на белило или ткаенина . - воздух суво или tumble суво на ниска температура препорачана нова дизајн иновација-JML меко руно ќебе направено од 100% премиум полиестер микрофибер, кој обезбедува ултра удобно, пријатно и кадифен пријатно пријатно. Ви носи повеќе чувство за дишење и лесен од редовните памучни ќебе и го одржува вашето тело топло. Тоа е ќебе за сите сезони што е совршено за летна употреба или дополнителен слој за ладна сезона . Премиум квалитет-JML меко руно ќебе Користете ултра-фина технологија за уредни шевови што ја подобруваат цврстата врска, структурната јачина на шевовите и целокупниот изглед. Нашиот производ со врвен квалитет, исто така, има долгорочна употреба, боја, отпорен на бразда и никогаш не искривување . Прекрасни разноврсни ќебиња-jml меко руно ќебе совршено дизајнира за употреба во затворен и на отворено. Прекрасната боја со елегантен и супериорен изглед за да ја надополни вашата соба современо чувство. Може да се користи како ќебе за домашно украсување во која било просторија во куќата или да го земе за патни патувања што обезбедува последователни потопло во кампување и пикник, особено во текот на ноќта. Тоа е прекрасен подарок за родители, пријатели, деца, миленичиња за време на сезоните на празници . Големина и мерења - JML Soft Fleece Black има четири големини на располагање кои совршено дизајнираат за сопственици на домови со софистицирани домашни декори. Фрли/патување (50 "x60"), близнак (60 "x80"), кралица (90 "x90") и крал (108 "x90"). Сите големини имаат голем број на стилски бои . Лесно за грижа - Машината што се мие во ладна вода само на циклус. Се претпочита нежно или нежно миење. Tumble суво на ниска температура или сув на воздухот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат