COMO BLU Women'sенски плус големина Руфле ракав Шарена блуза

COMO BLU Women'sенски плус големина Руфле ракав Шарена блуза

DEN 3.00

Достапност

Оваа блуза со ракав со ракав со ракав од Como Blu прави одличен главен дел во вашиот плакар. Спарете го со фармерки или шорцеви за обична облека со десно тренд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-јазма со вратоврска; Стајлинг на пуловер. Руфли ракави. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Блуза со ракави на ракави за ракави за жени со плус големина од COMO Blu.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Јакна За Дожд СО Качулка Пурколт Топол Капут Мантили За Дожд Ветробранска Јакна За Дожд Со Качулка Ветроупорна Надворешна
  • Новак

Женски Јакна За Дожд СО Качулка Пурколт Топол Капут Мантили За Дожд Ветробранска Јакна За Дожд Со Качулка Ветроупорна Надворешна

DEN 511.84

Можете да го користите како капут за пролет и како среден слој за зима; Совршена Спортска Облека за спор�

Дорман 919-Комплет За Хидраулична Линија За Сопирачки За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ Гмц одговара избери: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,
  • Новак

Дорман 919-Комплет За Хидраулична Линија За Сопирачки За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ Гмц одговара избери: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

DEN 2.00

Оригинална опрема линиите на сопирачките се многу склони кон ' рѓа Овој комплет за ХИДРАУЛИЧНА линија Н�