Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

DEN 1.67

Достапност

Смела изглед за подоцнежните сезони, Јакилеј од Бринли Ко. Овој чизми за чипка на колена е детално опишано со гаден ѓон спарен со бујна блок-потпетица. Екстра-широко теле, мека веганска кожа и удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole го завршуваат дизајнот за целодневна удобност. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат