Бесплатно склопување на женски кабел плетен џемпер со долги ракави

Бесплатно склопување на женски кабел плетен џемпер со долги ракави

DEN 2.33

Достапност

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот до изјавата. Совршено за поставување на сè, од луксузно потење до сини фармерки, стилизирани под преголем блејзер или завршени со панталони со широко нозе и накит за изјава, ветува дека ќе стави нехантантен спин на вашиот секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : средна тежина; плетен кабел. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Завршено со ребрестиот трим на вратот, манжетните и полите. Бесплатен џемпер на екипажот на кабелот со долги ракави за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимски Палта За Жени Плус Големина Јакна Кардигански Дуксери Со Долги Ракави Копчиња Отворени Предни Ревери Надворешни Облеки
  • Новак

Зимски Палта За Жени Плус Големина Јакна Кардигански Дуксери Со Долги Ракави Копчиња Отворени Предни Ревери Надворешни Облеки

DEN 431.84

Опис На Производот : Сезона : umn, Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневе

Женски Бикини Обвиткан Преден Врвка Јазол Мрежа Прикривање Без Долна Облека Фустан Со Висока Сплит Вилушка Обвивка За Плажа
  • Новак

Женски Бикини Обвиткан Преден Врвка Јазол Мрежа Прикривање Без Долна Облека Фустан Со Висока Сплит Вилушка Обвивка За Плажа

DEN 447.84

31 "Половината : 80cm / 31 Материјал : 82% полиестер, 18% спандекс Големина : Л Големина НА ЕУ : 3234 Тип На Шема : Цврс

Копчиња Копчиња Панталони Жан Фармерки Половината Замена На Метал Инстант Шие Без Прилагодливи Панталони Намалување На Продолжувачот
  • Новак

Копчиња Копчиња Панталони Жан Фармерки Половината Замена На Метал Инстант Шие Без Прилагодливи Панталони Намалување На Продолжувачот

DEN 2.33

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr r овие прекра