Помлад и Изабела Сјајски сјај на девојчињата Изабела, рамна сандала

Помлад и Изабела Сјајски сјај на девојчињата Изабела, рамна сандала

DEN 303.84

Достапност

Деновите за облекување само станаа позабавни? Таа ќе ги сакам овие сјајни станови со убави исечоци од роза. Тие се меки и лесни, и имаат перница од Крокс за целодневна удобност. И стилот на отворено е исто како и мама. Мека проucирна? Желе? горе со сјајна завршница. Прекрасни исечоци од роза. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат