Марамчиња за дезинфекција и чистење без белило, брои, пакувања

Марамчиња за дезинфекција и чистење без белило, брои, пакувања

DEN 278.88

Достапност

Клорокс дезинфекција на марамчиња чиста, дезинфицирајте, дезодоризирајте и отстранете ги алергени за моќност за чистење 5x* и оставете пријатен мирис. Дезинфекција на марамчиња чисти и дезинфицирани со антибактериска моќ што убива 99,9% од вирусите и бактериите што можат да живеат на површини, вклучително и вирусот Covid-19*, Staph, E. coli, MRSA, Salmonella, Strep и Kle B. Овие марамчиња за еднократна употреба ги отстрануваат вообичаените алергени, бактерии и мешавини на површини како кујнски бројачи, површини за бања и повеќе и можат да го спречат растот на бактериите* до 24 часа. Марамките се безбедни за употреба на готова дрво, запечатен гранит и не'рѓосувачки челик. Исчистете со марамчиња без белило за да ги задржите нечистотиите и бактериите. *5x моќност за чистење : Чистење, дезинфекција, дезодоризира, отстранува алергени, остава мирис, ја отстранува нечистотијата, ја отстранува валката. Убива вирус Covid-19 : Убива Сарс-Ков-2 на тврди, непорни површини. Користете како што е насочено. Го спречува растот на бактериите : мирис што предизвикува бактерии на површини за контакт со не-храна. Оставете го производот да се исуши воздухот. Дезинфекција на марамчиња : Дефинираните марамчиња за дезинфекција на клорокс се докажани дека убиваат ковид 19 вирус* за 15 секунди; Чисти и убива 99,9% од вирусите и бактериите со моќна, 5x моќност за чистење*Избришете; Пакетот може да варира. Целокупната цел се брише : овие марамчиња за еднократна употреба ги отстрануваат вообичаените алергени, бактерии и хаос на површини како кујнски бројачи на бања и повеќе; Спречува раст на бактерии* до 24 часа. Мулти површински чистач : марамчињата се безбедни за готови дрво запечатени гранит, не'рѓосувачки челик и површини за контакт со храна во домот, канцеларијата, училницата, областа за миленичиња, соблекувалната и повеќе. Марамчиња за еднократна употреба : Овој пакет за избришени канистер од 300 брои лесно ги дистрибуира антибактериските марамчиња за еднократна употреба со пријатен мирис; Отстранете ги марамчиња според упатствата на производителот. Без белило : дезинфицирајте и дезодоризирајте со марамчиња за дезинфекција на клорокс за без белило, сите во една алтернатива за чистење што е безбедна за употреба на играчки и повеќе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јубатуо Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Еднобоен Дуксер Со Долги Ракави Лабав Џебен Дуксер Со Пуловер Врвен Дуксер За Жени
  • Новак

Јубатуо Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Еднобоен Дуксер Со Долги Ракави Лабав Џебен Дуксер Со Пуловер Врвен Дуксер За Жени

DEN 0.67

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

Прилагодлива Најлонска Спортска Јамка За Опсези За Гледање Јаболка За Жени Мажи, Плетени Велкро Ленти Нараквици За Ивоч Серија
  • Новак

Прилагодлива Најлонска Спортска Јамка За Опсези За Гледање Јаболка За Жени Мажи, Плетени Велкро Ленти Нараквици За Ивоч Серија

DEN 399.84

Ако ви се допаѓа нашата продавница, можете да ја пребарувате нашата марка "АЛМНВО".Имаме широк спектар н�