Момци Skechers Nitro Sprint Атлетски патики

Момци Skechers Nitro Sprint Атлетски патики

DEN 319.84

Достапност

Тој ќе биде исклучен во блиц, облечен во Skechers Nitro Sprint - чевли Кродон. Спортски ткаени плетени ткаенини и синтетички горе во лизгање на стриината атлетска спортска патика за обука со акценти за шиење и преклопување. Лесен. Горниот дишење. Машина за перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилагодлив Авто Наводнување Растенијата Шила Автоматски Наводнување Уред Тајмингот Капе Систем За Дома Одмор Растенијата Наводнување
  • Новак

Прилагодлив Авто Наводнување Растенијата Шила Автоматски Наводнување Уред Тајмингот Капе Систем За Дома Одмор Растенијата Наводнување

DEN 399.84

Карактеристики : 1 Брзината на капење може да се прилагоди Со ротирање на регулаторот, можете да ја прила