Карат Т.Г.В. Хром диопсид и црно-бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет на накит од 3 парчиња

Карат Т.Г.В. Хром диопсид и црно-бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет на накит од 3 парчиња

DEN 2239.84

Достапност

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само прашање да се украсите во пенливи додатоци. Оваа оригинална колекција за накит со скапоцени камења и дијамантски акценти ја зрачи бараната класа и софистицираност што е совршено за да се додаде таа цртичка на глиц и глам. Секое убаво парче е сигурно да ги привлече гледачите, од прв поглед до последен изглед. Носете ги сите 3 парчиња заедно за целосен изглед или лизгајте го секое скапоцено богатство на одделно како додаток за изјава. Однесувајте се кон себе или тој специјален некој со овој елегантен сет денес. 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Овална секори 6x4mm & 9x7mm оригинален хром диопид со 1/20 CTW црно-бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воодушевете Накит Топла Портокалова Емајлирана Брава Со Јасни Кристали Сребрен Тон Шарм На Снегулка Ѓердан И Обетки Со Обетки
  • Новак

Воодушевете Накит Топла Портокалова Емајлирана Брава Со Јасни Кристали Сребрен Тон Шарм На Снегулка Ѓердан И Обетки Со Обетки

DEN 255.04

Силвертон Топла Портокалова Емајл Брава со Јасни Кристали Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан и Обетка Об�

Хајхајуп Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Ангажман Прстени Прстен Сет
  • Новак

Хајхајуп Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Ангажман Прстени Прстен Сет

DEN 1.00

Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Веренички Прст