Трговска марка ликовна уметност „Travel Dream Ii“ Canvas Art by Grace Popp

Трговска марка ликовна уметност „Travel Dream Ii“ Canvas Art by Grace Popp

DEN 1199.84

Достапност

Уметник : Грејс Попсобјект : Сè уште начин на живот : Модерен проток Тип на модерни производи : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има три куфери над розова позадина. Истакнати бои : Бела, Браун, Тан, Зелена светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. - Три куфери над розова позадина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фиока За Складирање Метал Тркалезна Фиока Од Нерѓосувачки Челик Закуска Организатор За Складирање Овошје Чинии За Вечера Во
  • Новак

Фиока За Складирање Метал Тркалезна Фиока Од Нерѓосувачки Челик Закуска Организатор За Складирање Овошје Чинии За Вечера Во

DEN 1.00

Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Златна, Сребрена Карактеристика : Еколошки, Безбеден Стил : Модерен

Бомото Жените Спортски Панталони Контрола На Стомакот Хеланки Јога Панталони Со Висок Струк Секојдневни Дно Фитнес Тренингот
  • Новак

Бомото Жените Спортски Панталони Контрола На Стомакот Хеланки Јога Панталони Со Висок Струк Секојдневни Дно Фитнес Тренингот

DEN 247.20

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Јога Панталони Со Висок Струк, Же

Платно Торба За Торби Иконска Гроздобер Карта На Адирондакс Њујорк Планини Картографија Чанта За Повеќекратна Употреба Торби
  • Новак

Платно Торба За Торби Иконска Гроздобер Карта На Адирондакс Њујорк Планини Картографија Чанта За Повеќекратна Употреба Торби

DEN 255.84

Големина : 14 "(W) x 16 " (H).Совршен за патување, шопинг, училиште, канцеларија или секојдневна употреба.Две ст�