Scrubstar Women's Snowy Season V-вратот за печатење на врвот на врвот

Scrubstar Women's Snowy Season V-вратот за печатење на врвот на врвот

DEN 303.36

Достапност

Тоа е зимска земја на чудата со иглуа и пингвини за уметничко лизгање и други пријатни суштества поставени против ryвездената ноќ. Исто така, забавно е да се носи, особено со карактеристики кои напорно работат на работа - вклучувајќи два џебови за лепенка, џеб за комунални услуги, полите на кошули за леснотија на движење и украсен контраст. Заврши мека ткаенина. 4-насочно истегнување. Вкупно три џебови : две џебови за лепенка и џеб за комунални услуги. Кошула полите за леснотија на движење. Лесна грижа. Машина за перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат