Panесика Симпсон женски чипка за чипка, 7-пакувања

Panесика Симпсон женски чипка за чипка, 7-пакувања

DEN 466.56

Достапност

О, толку убава, истегнете цветна чипка и едвај дизајн, истакнувајќи ги гаќичките на essесика Симпсон. Лесен почеток на секоја облека, овие гаќички нудат мазно вклопување под облеката и пригодниот седум пакет ви овозможува да се занимавате со леснотија. Материјал : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Седум гаќички. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина М. Покриеност : Минимално. Затворање : Стилинг за влечење; Широк цветен чипка на половината. Карактеристики : чист дизајн на цветна чипка. Womenенски чипка од танцување гаќички 7-пакувања од essесика Симпсон.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат