Денот на вineубените маица за девојчиња за девојчиња за бебиња, хеланки и здолниште од туту, сет на облека

Денот на вineубените маица за девојчиња за девојчиња за бебиња, хеланки и здолниште од туту, сет на облека

DEN 1.67

Достапност

Тоа е Денот на вineубените, девојче! Прославете со три парчиња сет за малото девојче во вашиот живот во кој има мета, хеланки и туту за волшебно в Valentубените. Достапно во големини 12м до 5Т. Исклучиво на и. Вклучува облека со три парчиња. Маица : екипаж; кратки ракави; Детали за графички принт. Здолниште : еластична половината; преклопување на мрежа; Омбри детали. Легави : Еластична половината; печатење на сите. Маица : 60% памук/40% полиестер; Здолниште : 100% полиестер; ХЕЛГИ : 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат