Фонтоскоп мерино стил ФАУ серија декоративна перница за фрлање, 22 22

Фонтоскоп мерино стил ФАУ серија декоративна перница за фрлање, 22 22

DEN 167.68

Достапност

Овие декоративни перници за фрлање во фантоскоп мерино, декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 16 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалова, сива, жолта, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Капакот на перница со вметнување. Дизајн : Луксузно монголско меки крзно крзно. Материјал : полиестер со висок степен. Големина : 22x22 инчи 55х55 см. Боја : Виолетова. Број : Сет на 1. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат