Беси и Барни Небесно сино небо луксузно ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Беси и Барни Небесно сино небо луксузно ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

DEN 303.84

Достапност

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче. Cените се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот кожен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен ткаенина која е слична на руно, но помека и подебела. Високиот квалитет на овие ткаенини ги спречува неговите бои да исчезнат и нејзината топлина да се намали со текот на времето. Се одликува со 100% машина за перење. Долготрајни, трајни меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ќебиња за кучиња За Мали Кучиња, Меко Руно Ќебе За Кучиња Меки Ќебе За Миленичиња Топла Подлога За Спиење Сива Симпатична Ќебе
  • Новак

Ќебиња за кучиња За Мали Кучиња, Меко Руно Ќебе За Кучиња Меки Ќебе За Миленичиња Топла Подлога За Спиење Сива Симпатична Ќебе

DEN 3.00

Луцифија Пет Дебело Супер Меко Премиум Кадифено Ќебе Чувајте Го Вашето Крзнено Бебе Топло кадифено ќеб